Aktualności

PODCZAS TARGÓW OFERUJEMY WYSTAWCĄ WYNAJEM WÓZKÓW WIDŁOWYCH NA TERENIE WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

  • KIELCE

  • STARACHOWICE

  • OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

  • BUSKO ZDRÓJ

  • SANDOMIERZ

  Oferujemy również noclegi w zaprzyjaźnionym hotelu MALIBU


Obiekt zlokalizowany jest blisko drogi ekspresowej S-7 Warszawa- Kraków co stanowi szybki i bezproblemowy dojazd. TARGI KIELCE - 20 MIN
http://hotelmalibu.pl/


8-10 V 2018
XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA

OD 8 DO 10 MAJA W TARGACH KIELCE ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNA EDYCJA XXIII MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BUDOWNICTWA DROGOWEGO AUTOSTRADA- POLSKA WRAZ Z TOWARZYSZĄCYMI MIĘDZYNARODOWYMI TARGAMI MASZYN BUDOWLANYCH I POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH MASZBUD ORAZ MIĘDZYNARODOWYMI TARGAMI TRANSPORTU DROGOWEGO - POJAZDY UŻYTKOWE ROTR. ZESZŁOROCZNA EDYCJA IMPREZY ZGROMADZIŁA 418 FIRM Z 20 KRAJÓW CAŁEGO ŚWIATA. ZAJĘŁA PONAD 30 TYS. METRÓW A ODWIEDZIŁO JĄ PRZESZŁO 14 000 ZWIEDZAJĄCYCH.

Targi od przeszło 20 lat stanowią przegląd najnowszych osiągnięć branży budowlanej. Oprócz szerokiej gamy maszyn do budowy i utrzymania dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych, na stoiskach pojawiają się nowości technologiczne dedykowane branży budownictwa drogowego. Nie zabraknie zatem innowacyjnych rozwiązań, m.in. z zakresu druku 3D czy robotyki. Udział w tegorocznej edycji targów, zapowiedziały firmy: KH-KIPPER, SCANIA, DAFF, IVECO, ATLAS COPCO POLSKA.

 

 

XXIII MIĘDZYNARODOWE TARGI MASZYN BUDOWLANYCH I POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH MASZBUD PRZESZŁY DO HISTORII KIELECKIEGO OŚRODKA WYSTAWIENNICZO – KONGRESOWEGO JAKO BARDZO UDANE WYDARZENIE. PREMIEROWE PREZENTACJE SPRZĘTU, POKAZY DYNAMICZNE I WIELE ATRAKCJI – TAK W SKRÓCIE OPISAĆ MOŻNA MINIONĄ EDYCJĘ WYSTAWY.

Powierzchnia pięciu, jednocześnie odbywających się wydarzeń: Autostrada–PolskaMaszbud,  Traffic Expo Rotra i Salon Europarking zajęła ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych. W ramach targów swoją ofertę prezentowało 418 firm z 20 krajów całego świata.  Wystawę odwiedził Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Budownictwa Infrastruktury i Budownictwa – Jerzy Szmit oraz przedstawiciele wszystkich branżowych instytucji. Targi odwiedziło łącznie ponad 14.000 gości.

 

 

16-18 III 2018

NAJWIĘKSZE W POLSCE I EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ TARGI NOWOCZESNYCH MASZYN ORGANIZOWANE W HALACH WYSTAWIENNICZYCH ZAPRASZAJĄ NA TRZY DNI PEŁNE NOWOŚCI, WIEDZY I ATRAKCJI! NOWY SEZON ROLNICZY WARTO ROZPOCZĄĆ W TARGACH KIELCE PODCZAS MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW TECHNIKI ROLNICZEJ OD 16 DO 18 MARCA 2018

 

O TYM, ŻE AGROTECH W TARGACH KIELCE TO OD 24 LAT ULUBIONE TARGI POLSKICH ROLNIKÓW, NIKOGO NIE TRZEBA PRZEKONYWAĆ. LICZBY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE, A STATYSTYKI ODWIEDZIN KOLEJNYCH EDYCJI WCIĄŻ ROSNĄ – OSTATNIA ZAKOŃCZYŁA SIĘ REKORDEM 71 250 OSÓB. MIELI ONI OKAZJĘ ZOBACZYĆ EKSPOZYCJĘ ZGROMADZONĄ W 11 HALACH WYSTAWIENNICZYCH ORAZ NA TERENIE ZEWNĘTRZNYM. 24. AGROTECH  TO TARGI Z PLEJADĄ ŚWIATOWYCH BRANDÓW I NAJLEPSZYMI POLSKIMI FIRMAMI. JAK ZWYKLE, TOWARZYSZYĆ JEJ BĘDZIE EKSPOZYCJA TARGÓW LAS-EXPO.

 

21-22 XI 2017

 

Targi Technologii Sadowniczych i Warzywnych HORTI-TECH

 

WIEDZA O NAJBLIŻSZYM SEZONIE I NAJNOWSZE MASZYNY - WSZYSTKO DLA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW NA TARGACH HORTI-TECH 2017

 

III Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych w Targach Kielce odbędą się 21-22 listopada. To pierwsze w Polsce tak kompleksowe wydarzenie wystawienniczo-edukacyjne, z ważnymi konferencjami, konsultacjami i ekspertami na wyciągnięcie ręki. Cel – wszystko na temat przyszłego sezonu sadowniczo-warzywniczego od najświeższej wiedzy po prezentacje najnowszych technologii i maszyn.

W roku ubiegłym sto firm branży sadowniczej zaprezentowało swoje możliwości. Targi odwiedziło 3500 producentów owoców i warzyw.  4. edycja targów również zgromadziła ciekawą ekspozycję maszyn i urządzeń oraz akcesoriów na właścicieli niewielkich gospodarstw rodzinnych i tych wielkoobszarowych. Oprócz wiodących wystawców z Polski, w targach udział wezmą także firmy zagraniczne m.in.: z Wielkiej Brytanii, USA.

 

 

23-26 V 2017

MIĘDZYNARODOWE TARGI PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH I GUMY, OD PRZESZŁO 20 LAT KOJARZĄ SIĘ NA ŚWIECIE Z TARGAMI KIELCE

W ostatniej edycji wydarzenia udział wzięli wystawcy z 32 państw. Prestiż w branży oraz tytuł największej wystawy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej sprawiają, że targi odwiedziło ponad 18.500 specjalistów. Warto wpisać  PLASTPOL 2017 w kalendarz, jako punkt obowiązkowy dla firm z sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. 21. edycja wystawy odbędzie się 23-26 maja.

Najlepszą rekomendacją dla każdej edycji PLASTPOLU są komentarze branży, z których jasno wynika, że wystawa od lat jest wizytówką polskiego przemysłu tworzyw sztucznych. „W Kielcach podpisaliśmy naprawdę ważne kontrakty.” – mówiła po zakończeniu ubiegłorocznej, 20. jubileuszowej wystawy Urszula Steiner, prezes firmy Dopak. „Nie ma równie ważnej imprezy dla branży w Polsce.” – komentował Zenon Narojek, właściciel Wadim Plast. ”Zaskoczyła nas świetna frekwencja zwiedzających”- oceniał PLASTPOL Jan Muehsam, właściciel firmy Muehsam-Elektromech.

 

9-11 V 2017

 

Największe branżowe wydarzenie w Europie Środkowo–Wschodniej już w maju w Targach Kielce

JUŻ PO RAZ 23, KIELECKI OŚRODEK WYSTAWIENNICZO – KONGRESOWY STANIE SIĘ ARENĄ DO PREZENTACJI NAJNOWOCZEŚNIEJSZEGO SPRZĘTU I MATERIAŁÓW DO BUDOWY DRÓG. TO WSZYSTKO ZA SPRAWĄ ZNANYCH I CENIONYCH MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BUDOWNICTWA DROGOWEGO AUTOSTRADA-POLSKA. KOLEJNA EDYCJA WYDARZENIA ODBĘDZIE SIĘ OD 9 DO 11 MAJA W TARGACH KIELCE.

 

Potężne maszyny budowlane, najnowocześniejsze technologie drogowe oraz wielkie branżowe autorytety – tak w skrócie zapowiedzieć można kolejną edycję „kieleckiego święta drogownictwa”.

 

 

MIĘDZYNARODOWE TARGI MASZYN BUDOWLANYCH I POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH MASZBUD TO OD LAT JEDNA Z NAJLEPSZYCH WIZYTÓWEK KIELECKIEGO OŚRODKA WYSTAWIENNICZO – KONGRESOWEGO. KOLEJNA EDYCJA WYSTAWY ODBĘDZIE SIĘ OD 9 DO 11 MAJA 2017. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Już po raz 18-sty branża budownictwa zaprezentuje to, co ma najlepszego do zaoferowania. Podczas targów MASZBUD firmy z całego świata pokażą najnowsze osiągnięcia technologiczne, innowacyjne rozwiązania i wreszcie – potężny sprzęt! Wystawa będzie  doskonałą okazją do zaprezentowania nowych produktów oraz zaobserwowania kierunków rozwoju sektora budownictwa w Polsce i Europie. To szansa na nawiązanie międzynarodowych relacji i współpracy biznesowej.

 

Script logo